Bilgi
İlanlarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki bağlantıları kontrol edin.
Hakkımızda Üyelik Sözleşmesi İlan Verme Kuralları Yasaklı Ürünler Listesi Müşteri İlişkileri Taahhütnamesi Çerez Politikası
Hoşgeldiniz ikincisahip.com! Giriş Sitemize yeni misiniz? Kayıt Ol
Kategoriler

Fujifilm aynasız makineler için en uygun fujinon aynasız makro lens

11/24/2018

 

Merhaba, çeşitli araştırmalar sonunda Fujifilm aynasız makine kullananlar için en uygun aynasız lens olarak "FUJINON XF80mmF2.8 R LM OIS WR Makro" lensi seçtik. Gerek keskinlik, gerek performans açısından çok tatmin edici. Üstelik yine Fujifilm Telekonverter ile sorunsuz uyum içerisinde çalışıyor.

 

Ürün tanıtımını Fuifilm şöyle duyurmuş

 

FUJINON XF80mmF2.8 R LM OIS WR Makro Lens 122mm (35mm eşdeğer) sabit bir odak uzaklığına, F2.8 azami diyafram açıklığına ve XF lensleri dizisinde bir ilk olarak: 1:1 betimleme ölçeğine sahiptir. Odak düzeyindeki yüksek çözünürlük kapasitesi ve çok güzel bir bokeh ile bu lens doğa fotoğrafçılığı için çok elverişlidir. Örn.: Velvia gibi Fujifilm'in emsalsiz film simülasyonu ile birleştirildiğinde hayret uyandıran yakın çekimler elde edilir. Optik fotoğraf sabitleme sistemi sayesinde elden çekimler mümkün olmaktadır. Lineer bir motor vasıtası ile çok hızlı ve sessiz odaklamalar yapılır. Gösterişli tasarım sağlamlık ve premyum kalite hissi sunar. Diyafram ve odaklama halkaları, kullanım konforu ve kolaylığı önde tutularak yapılandırılmıştır.

 

Su sıçramalarına ve toza karşı korumalı olan lens -10°C dereceye kadar soğuğa dayanıklıdır. Böylece kötü hava ve çetin iklim şartları dahil bir çok çekim ortamı için vazgeçilmezdir. Ön merceğin fluor kaplaması su ve kiri püskürtür ve aynı zamanda çiziklere karşı korur.

 

Anlaşılacağı üzere makro çekimlerin yanı sıra portre çekimler için de güçlü bir alternatif olarak gözüküyor. Kafanıza takılan veya paylaşmak istediğiniz herşeyi yonetim@ikincisahip.com adresine yazabilirsiniz..

 

 

Merhaba! Giriş daha fazla almak için.
Ana Sayfa Ara Hesabım Uyarılarım Kişisel bilgilerim İlanlarım Mail at
Derinlemesine ara
Kelime
Kategori
Lokasyon

Şehir

İlçe

Görseller
Fiyat

Fiyat:

-
Gelişmiş